Język polski Język angielski
Malowarki drogowe


Firma Graco założona została w 1926 roku. Zalicza się do wiodących na rynku producentów urządzeń do aplikacji i przesyłania płynów. Graco produkuje wszystkie urządzenia, które przesyłają, przetłaczają, kontrolują, mierzą, wydzielają i aplikują wszelkiego rodzaju płynne i lepkie materiały, używane w przemyśle i budownictwie.


Swój sukces firma zawdzięcza stosowaniu najlepszych technologii w produkcji urządzeń, ciągłemu unowocześnianiu oferowanych produktów i niezrównanemu serwisowi. Dzięki ścisłej współpracy z wyspecjalizowanymi dystrybutorami, firma Graco stanowiła standardy jakościowe w systemach, technologii i produktach do szerokiego zakresu zastosowań, takich jak aplikacje farby, oliwienie, lepiszcza, aplikacje budowlane.


Polityką firmy są ciągłe inwestycje w najnowocześniejsze technologie, by dostarczyć innowacyjne rozwiązania dla zróżnicowanych odbiorców na rynku światowym.

Autoryzowany partner Graco

Jesteśmy autoryzowanym dealerem firmy GRACO. Ponad 15 lat doświadczenia!


Zajmujemy się sprzedażą murządzeń i malowarek od ponad 15 lat. Nabyte doświadczenie powoduje, że przedstawiana oferta jest kompleksowa i atrakcyjna. Szeroki asortyment malowarek drogowych, budowlanych, oraz urządzeń CMC i produktów flex umożliwia spełnienie Twoich oczekiwań.